Городнянська міська рада
Оголошення

ШАНОВНА ГРОМАДО!     Страшна біда з жахливою послідовністю стукає в наші двері знову. Завтра, 28 березня, о 10.00 годині біля скверу «Гармати» ми зустрічатимемо нашого Героя, який повертається додому назавжди – КРАВЧЕНКА Костянтина

     36-річний Костянтин нічим не відрізнявся від усіх нас до 24 лютого 2022 року. Закінчив місцеву школу. Навчався у Чернігівському вищому професійному училищі № 15 на комерсанта – товарознавця. Служив в армії. Працював на ЧАЕС.

    Вже в перший день повномасштабного вторгнення Костя не знаходив собі місця від визнання того, що він повинен щось робити, аби загарбники забралися геть  рідного міста й з нашої країни. Він за власної ініціативи патруюлював вулиці, щоб виявляти чужинських зайд і захистити від них хоча б найближчих – сусідів, маму Наталю, з якою останнім часом проживав. Його єство горіло від бажання вигнати окупантів назад, за межу. Тому як тільки Городнянщина була звільнена, Костя одразу ж поспішив у військкомат. І вже 8 квітня 2022 року влився у лави захисників.

      Був командиром відділення командної машини розвідувального взводу розвідувальної роти.

      Відважний воїн загинув 23 березня 2024 року біля Ямпілівки, що на Донеччині, внаслідок ворожого артобстрілу.

       Мав би жити, радіти сонцю, ростити сина й доньку, бути опорою для матері, в якої був єдиним сином. Не судилося… Яскравою зіронькою в Небі тепер світитиме Костина душа.

       Завтра в громаді оголошено День жалоби за загиблим Героєм. Прийдіть попрощатися з Костею під час його останньої дороги додому. Адже ми маємо право бачити сонце тому, що він за це віддав своє життя.

       Траурний кортеж рухатиметься від скверу «Гармати» до будинку по вулиці Братів Маригодових, де проживав Костянтин, далі – вулицями Левка Лук’яненка, Жовтневою, Чернігівською до Меморіалу пам’яті Героїв, а потім до Свято-Миколаївського храму. Ховатимуть Героя на кладовищі Червінщина.