Городнянська міська рада
Новини

Розпочалась весна. І з нею загострилась постійна проблема – собаки, яких господарі відпускають на самовигул.

Наша країна орієнтується на європейський курс і дотримується загальноприйнятих правил. А тому на законодавчому рівні не дозволяється органам місцевого самоврядування знищувати тварин, які на своє задоволення тиняються вулицями населених пунктів, хоч вони є й потенційно небезпечними для жителів, а інколи й проявляють агресію, нападають на перехожих та велосипедистів. Але давайте не забувати, що поряд з лояльним ставленням до тварин в Європі дуже розвинена й громадянська свідомість. Там господарі ніколи не випустять домашню собаку гуляти без нагляду або намордника. У нас же, на жаль, ця риса повністю відсутня, судячи з великої кількості  тварин на самовигулі.

Звертаємось до власників собак – проявляйте ж хоч трохи поваги до інших жителів громади. Ваша собака безпечна тільки для вас. А на волі її поведінка непередбачувана. Навіть якщо пес здатний тільки налякати – це не привід для того, щоб демонструвати таку зневагу та безвідповідальність з вашого боку до інших людей.

А громадян, які бачать псів на самовигулі і знають чиї вони, запрошуємо в міську раду для повідомлення про такі ганебні випадки. Згідно діючих Правил благоустрою, штрафи за такі дії очікують на господарів чималенькі.