Городнянська міська рада
Новини

Раптове потепління разом із вже весняним сонечком спонукали учасників гуртка «Сад. Город», який діє при Центрі надання соціальних послуг, звернутися до весняних справ. Рання весна – найкращий час для догляду за садом, особливо за деревами і кущами.

      Одним із способів збільшення врожайності й кількості сортів плодових культур є щеплення. Воно дозволяє мати, наприклад, до трьох різновидів яблук на одному дереві.

     Із тонкощами процедури щеплення, способами приживлення гілочок з одних дерев на інші присутніх познайомив досвідчений і знаний на Городнянщині садівник Олександр Бендрик. Свій майстер-клас він розпочав із знайомства із інструментами, показав допоміжні матеріали для щеплення – гумові та ізоляційні стрічки, садовий вар та інші.

     Найцікавішим для присутніх стало знайомство із методиками приживлення різних гілочок одна до одної. Кожен із присутніх зробив перші кроки у мистецтві щеплення плодових дерев – благо, майстер-садівник приніс достатньо наочних матеріалів для роботи. Також гуртківці розглянули методики боротьби із захворюваннями рослин, паразитами і шкідниками та тонкощі вибору місця і посадки садових рослин.