Городнянська міська рада
Новини

                                Дорогі  жінки Городнянщини!

    На жаль, сьогодні улюблений весняний день, коли ми вітаємо жінок, оповитий жахіттями війни.  Не до святкувань, коли матері й дружини проводжають своїх коханих синів і чоловіків на вогняні рубежі боронити Батьківщину. Та все ж таки забути й оминути цей день не можна,  бо усе найдорожче і прекрасне, що є у нашому житті –  любов і сім’я, народження і щастя, радість і надія, пов’язане з жінкою. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує успіхи і  підтримує у тяжкі хвилини.

  Сьогодні наше особливе захоплення і безмежна вдячність захисницям України, які в лавах Збройних Сил України і підрозділах територіальної оборони боронять нас від агресора.  Доземна дяка жінкам-волонтерам, які всі зусилля направляють на допомгу фронту. Ви сильні, мужні, витривалі і водночас добрі, милосердні, сердечні і такі рідні.

    Любі жінки! Переконаний, що труднощі та негаразди минуться і ніщо не буде затьмарювати вашої посмішки, а на ваших очах бринітимуть лише сльози радощів.

    Низький вам уклін від усіх чоловіків, щирі побажання добра і найскорішого настання миру. Нехай Господь убереже вас і ваші родини від горя і втрат в ці тяжкі дні. А ще, непохитної віри вам у нашу перемогу. 

        Зі святом, наші любі, кохані, мужні й мудрі городняночки!