Городнянська міська рада
Новини

Просвітницькі заходи щодо земельних питань

28 вересня 2021 року директор Чернігівського МЦ Володимир Бобруйко, фахівці центру Данило Павлюк, Ярослав Хоменко та Юрій Кирдан, заступник начальника відділу Городнянське бюро правової допомоги Тетяна Костюкова спільно із заступником начальника відділу комунікації та правопросвітництва Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Дмитром Савуляком провели правопросвітницькі заходи із земельних питань в межах реалізації Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» і надали правову допомогу мешканцям сіл Ваганичі, Перепис, Хоробичі, Деревини та Старосілля Городнянської ТГ.
Під час зустрічі із мешканцями громади їх було проінформовано про порядок набуття та реалізації права власності на земельну ділянку, правове регулювання користування земельною ділянкою, встановлення меж земельних ділянок, присвоєння кадастрових номерів, відповідальність за порушення земельного законодавства. запобігання та протидію домашньому насильству, призначення аліментів, призначення субсидії, оформлення спадщини, порядок та підстави надання безоплатної вторинної правової допомоги та інш.
По завершенню заходів у населених пунктах працювали консультативні пункти доступу до безоплатної правової допомоги. За отриманням правової допомоги звернулася тридцять одна особа, які отримали вичерпні та професійні консультації з питань земельного, пенсійного, спадкового, сімейного, соціального та житлового законодавства.
Усі бажаючі отримали інформаційні буклети з питань правового характеру та візитки із зазначення контактних номерів та адресою Центру.
Нагадуємо, що для отримання юридичної допомоги можна звернутися за адресою: м. Чернігів, пр-кт. Миру, 49-а, тел: (0462) 77-51-68.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.