Городнянська міська рада
Новини

Прокинувся зранку – прибери свою планету

Наша Городня завжди викликала подив та захоплення гостей міста своєю охайністю, зеленими насадженнями, квітами та чистотою. Не тільки місто, а й села активно постійно дбали про свій благоустрій.

Городнянщина пережила окупацію. Але навіть у складний час, попри постійний рух ворожої техніки, відсутність, світла, зв’язку, обмежених ресурсів, вибухів вся комунальна сфера працювала. Не дуже помітний, але такий значимий щоденний подвиг людей відповідальної праці.

Робота комунальників продовжується й зараз. Активно прибираються населені пункти, видаляються аварійні дерева, проводиться посадка дерев.

Цієї весни частину старих дуплистих та хворих кленів, що були частиною алеї центральної вулиці Городні, комунальникам довелося прибрати. Проте озеленювач відділу ЖКГ Олександр Тупик запевняє, що нові зелені насадження будуть не менш красивими та додадуть затишку вулиці Чернігівській. Око вдячних городнянців та гостей громади милуватимуть туї та ялівець. Їх для посадки безкоштовно надало ДП «Городнярайагролісгосп».

Дбайливі руки працівників вже висадили 80 саджанців лип на виїзді з міста по вулиці Чернігівській та вулиці 1-го Травня.

І нам усім треба почати з себе, узявши за приклад слова Маленького принца Антуана де Сент-Экзюпері,  прокинутися зранку і прибрати свою планету. Це і буде особистим внеском у наближення довгоочікуваної Перемоги.