Городнянська міська рада
Новини

Подарунок для лікарні – реанімобіль

Городнянській міській лікарні друзі-волонтери Галина Пащенко та її син Артем подарували реанімобіль з медичною апаратурою. Для закладу охорони здоров’я громади це суттєва допомога, особливо зараз в умовах війни в Україні.

Міський голова Андрій Богдан та керівник лікарні Ольга Ігнатенко у відеозверненні щиро подякували за такий вагомий і цінний подарунок для Городнянщини.

У Городню з Чернігова авто попутно привезло гуманітарний вантаж для медичного закладу. Це ліки та медичні засоби для пацієнтів, що перебувають на лікуванні в стаціонарі. Завдяки допомозі, яку періодично отримує лікарня від усіх небайдужих, гострої потреби та дефіциту лікарських засобів не відчутно.

Генеральний директор міської лікарні Ольга Ігнатенко зазначила, що це вже друге авто для транспортування хворих, яке отримала лікарня з Італії. Вісім років подарований ще один транспортний засіб допомагає рятувати життя пацієнтів.

Від імені жителів міської ради висловлюємо вдячність усім, хто самовіддано допомагає пережити важкі воєнні часи та наближає Перемогу України!