Городнянська міська рада
НОВИНИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

ПРО ЩО ГОВОРИЛА МОЛОДЬ НА ФОРУМІ «АДАПТАЦІЯ» У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

Нещодавно  секретар Городнянської молодіжної ради, член Молодіжної ради при Чернігівській ОДА та голова правління молодіжної громадської організації “НЗУМ” Максим Страдомський взяв участь у форумі “Адаптація” в місті Хмельницькому, організованому громадською організацією “Молодіжний схід” та Молодіжною радою при Донецькій обласній державній адміністрації за підтримки програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді).

Під час форуму учасники розібралися з поняттям  внутрішньо перміщених осіб, дізнавалися з якими питаннями і проблемами вони стикаються, чому важливо молоді з цієї категорії долучатися до прийняття рішень  у громаді. Також створили дорожню карту з рекомендаціями та порадами по створенню відділів ВПО при молодіжних організаціях, в яку увійшли напрацювання учасників форуму.

Як зазначив Максим Страдомський, війна триває, але життя продовжується і ми маємо спільно долучатися до наближення нашої спільної перемоги. Робота з внутрішньо переміщеними особами також зараз є важливою, адже головне, щоб вони мали можливість забезпечити свої першочергові потреби та долучатися до прийняття рішень серед молоді.