Городнянська міська рада
Новини

    Популярність боксу в Городні набирає обертів

      Сьогодні секцію боксу, очолювану Максимом Дородєєвим, відвідує близько 100  вихованців. Така цікавість дітей та юнаків до боксу пояснюється особливим підходом тренера до кожного вихованця, насиченістю й цікавістю занять, і, головне – результативністю, бо наші юні боксери постійно перемагають чи стають призерами на обласних, регіональних і Всеукраїнських змаганнях.

 

      Ще з «ковідних» обмежень кількість змагань і товариських зустрічей зменшилася в рази, проте навіть тепер тренери і спортсмени намагаються знаходити можливості для того, щоб таки провести першість, чемпіонат чи матчеву зустріч.  

   Так, на перехідному чемпіонаті України з боксу серед школярів, який пройшов наприкінці жовтня в Чернівцях, впевнено заявила про себе юна боксерка Карина Шпігар, яка виборола бронзу, поступившись тільки чемпіонці турніру. Дівчат у секції побільшало ще після успіху Дарії Шарудило, і тепер у кожній віковій групі є дві-три дівчини, які завзято тренуються разом із хлопцями.

     На початку листопада у Корюківці відбулись регіональні змагання для новачків. Змагалися юні боксери віком 6, 8 і 9 років. Всі наші 12 учасників серйозно заявили про себе, виборовши сім перших і п’ять других місць. На цій першості змагалися команди з Чернігова, Березного, Сновська, Новгород-Сіверського, Городні і Корюківки.

     У другій половині листопада відбулась матчева зустріч з боксу у Чернігові. Змагалися боксери з Києва, Чернігова, Славутича, Новгород-Сіверського і Городні, де наші боксери показали достойний результат. Окрім тренувальних зустрічей, наші спортсмени спробували себе ще й у новому амплуа – у кікбоксингу. Практично одночасно із матчем боксерів у Чернігові відбувались змагання відкритого кубку Чернігівської області з кікбоксингу ІСКА. Наші боксери виступили у категорії кікбоксингу «хард бокс» і вибороли три других місця  В’ячеслав Довгопол, Денис Стьоба і Дмитро Аношенко, а Владислав Коновалов здобув перше місце турніру.

     Приємно, що окрім батьків, юних спортсменів підтримують і небайдужі люди. Так, постійним партнером секції боксу є відділ освіти міської ради. Поїздки на окремі змагання спонсорують й небайдужі земляки – Павло Куниця і знана в місті підприємиця Олена Крутік.

     Сьогодні юні боксери під дбайливим керівництвом тренера Максима Добродеєва готуються до чергових змагань – планують виступити на регіональному турнірі серед юніорів та молоді і чемпіонаті України з боксу Асоціації малих міст України.