Городнянська міська рада
Новини

Останній дзвоник

Шановні школярі, випускники, батьки, вчителі!

Сьогодні пролунав останній дзвоник, який ознаменував завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Для когось цей дзвоник – початок веселої пори канікул, а хтось розпочинає шлях у нове самостійне життя.

Шановні випускники! Нехай цей останній дзвоник говорить вам про те, що у вас попереду початок успішного шляху дорослої людини. Я знаю, у вас ще буде багато перешкод і труднощів, таких як державна підсумкова атестація та  зовнішнє незалежне оцінювання . Тому бажаю вам їх легко та достойно подолати. А ще хочу кожному з вас побажати знайти свій шлях, який приведе вас до успіху. Будьте вільними та свідомими, любіть Україну, любіть рідну землю. Не бійтеся здійснювати свої мрії, підкорювати нові горизонти, досягати успіху. Впевнено крокуйте до своєї мети! Бажаю Вам сили, оптимізму та наснаги!

Вам, шановні педагоги! Перш за все, хочу висловити подяку за нелегку працю, яка вимагає неабиякого терпіння та мудрості. Нехай Ваш шлях у вихованні майбутнього України буде плідним та оціненим. Міцного здоров’я Вам, шани та достатку!

Останній дзвоник – це провісник радості і веселощів, це чудовий день, коли позаду залишаються всі турботи і настає казкова пора літнього відпочинку. Я хочу побажати усім учням, батькам та вчителям величезного щастя і незабутнього літа! Нехай кожен літній день буде чарівним і повним щасливих, веселих подій!

З повагою

Міський голова                                                                   Андрій Богдан