Городнянська міська рада
Новини

У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» проходив тренінг «Ефективний механізм взаємодії суб’єктів по запобіганню та протидії домашньому насильству на рівні територіальної громади».

Захід проведено Громадським комітетом з захисту прав людини  спільно з національним експертом, тренером із протидії домашньому насильству Віктором Вальчуком.

У тренігу взяла участь  директор Центру надання соціальних послуг Наталія Семенова, оскільки комунальна установа є одним  із суб’єктів проведення профілактики домашнього насильства в Городнянській ОТГ.

Обговорювались питання ефективного механізму взаємодії суб’єктів по запобіганню домашньому насильству в громаді, протидія торгівлі людьми. Проводилася робота в групах, розглядались випадки домашнього насильства та розроблювались алгоритм дій щодо вирішення поставленого завдання.

Незважаючи на те, що проведення Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» завершено, давайте не забувати про проблему домашнього насильства, булінгу і головне НЕ МОВЧАТИ!!!