Городнянська міська рада
Новини

Новоприйнятим лікарям громада виділить по 110 тисяч гривень

Городнянська громада вкрай потребує лікарів. Щоб заохотити фахівців працювати у медичних закладах, прийнято Програму місцевих стимулів для медичних працівників та забезпечення кадрами лікарів лікувально-профілактичних закладів громади на 2021-2025 роки.

Депутати на минулій сесії, що відбулася 2 квітня, підтримали внесення змін до даної Програми. Раніше абітурієнти укладали угоду та навчалися за кошти міського бюджету. Після здобуття освіти передбачалося, що вони будуть працевлаштовані у міських закладах охорони здоров’я.

Відтепер на разову адресну фінансову підтримку у розмірі 110 тисяч гривень від міської ради можуть розраховувати новоприйняті лікарі або молоді спеціалісти, які погодяться відпрацювати у міській лікарні чи центрі надання первинної медико-санітарної допомоги п’ять років.

Такі нововведення пов’язані у першу чергу з тим, що у 2019-2020 році на конкурс з замовлення на навчання студентів за рахунок місцевого бюджету не було подано жодної заяви.

До того ж існує реальна тенденція відсутності будь-якого бажання та мотивації молодих спеціалістів вступати в трудові відносини з лікарняними закладами району.

Вакансії у міських закладах:

https://gormr.gov.ua/knp-gorodnyanska-miska-likarnya-zaproshuye-na-robotu-likariv/

https://gormr.gov.ua/gorodnyanskyj-knp-tspmsd-zaproshuye-na-robotu/

Прессслужба міської ради