Городнянська міська рада
Новини

       Нещодавно Центр надання соціальних послуг міської ради відновив свій успішний проєкт – подорожі рідним краєм, який було тимчасово призупинено у звязку із рашистським нашестям.

     Черговою поїздкою відвідувачів Центру стала подорож до села Михайло-Коцюбинське у мальовничу локацію «Лавандова мрія». Екскурсанти на власні очі побачили мальовничість лавандових полів, зробили по декілька фотосесій і насолодились ароматом цієї запашної рослини. Окрім цього, вони отримали детальні консультації від спеціалістів стосовно вирощування та догляду за лавандою. Отримані знання зафіксували, щоб поділитися з відвідувачами гуртка «Сад. Город».

     Після мальовничих пейзажів мандрівники перемістились до не менш мальовничого місця – на Болдину гору у Чернігові, де їх зустрів професійний гід Іван Коцюра. Екскурсовод розповів про історію цього місця й походження назви. Також відвідали архітектурні перлини гори – Троїцько-Іллінський монастир і Антонієві печери.

     Центр надання соціальних послуг вже планує наступні подорожі і запрошує бажаючих приєднуватись і подорожувати разом. Більш детальну інформацію про поїздки можна отримати за адресою: м. Городня, вул. Троїцька, 10, або по телефону: 2-18-90.