Городнянська міська рада
Новини

Нещодавно начальниця відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Олена Яцкова представляла нашу громаду в новому проєкті співробітництва Німеччини і України – конференції відновлення України в Берліні

        Ця поїздка відбулася у рамках спільного проєкту з ГО «Доброчин» по відновленню та розвитку громад Чернігівщини. Громадська організація «Німецько-Українське бюро» запросила представників  двох громад – Городнянської та Ніжинської для участі у презентації дослідження «Громадянське суспільство Чернігівщини: фактори стійкості, нагальні потреби, участь у відбудові» та конференції «Розбудова внутрішньої стійкості: запобігання корупції в процесі відновлення України».

       Додатковою метою участі в такій важливій конференції було налагодження міжнародних зв’язків на рівні співробітництва громад та міст, пошук міст-побратимів, взаємодія з новими фондами. Все це необхідно для своєчасної відбудови і планування відновлення.

        Чим можуть допомогти Городнянщині німецькі партнери? Наприклад, забезпечити жителів прикордоння якісним зв’язком, у тому числі й на платформі «Старлінк», підсилити наші енергетичні можливості альтернативними джерелами електроенергії, допомогти транспортом у випадку ймовірної евакуації прикордоння. Вже сьогодні маємо чимало біженців із прикордонних сіл, яким потрібне житло. У випадку їх збільшення – матимемо потребу не тільки у постійному житлі, а ще й у тимчасовому, на зразок мобільних будиночків. Усі ці питання обговорювалися на конференції з керівниками благодійних організацій і потужних фондів.