Городнянська міська рада
Новини

7 червня 2024 року в Городнянській громаді відбулась урочиста, приємна подія. Голова Чернігівської районної державної адміністрації Андрій Попик разом з міським головою Андрієм Богданом вручили чотири державні відзнаки «Мати – героїня» жінкам Городнянщини. В свою чергу міська рада нагородила героїчних матусь подарунком.

Таким чином, почесне звання отримала Віра Петрова – матір шістьох дітей  з Бутівки, яка  вже є щасливою бабусею двадцяти двох онуків. У цей нелегкий для країни час двоє її синів стоять на захисті нашої держави.

Також нагороджено  Оксану Зелену– матір п’ятьох дітей з Хоробич. У неї чотири красуні донечки та один синочок. Найстаршій доньці вже 23, наймолодшій – 11.

 Світлана Шаропата – матір п’ятьох дітей з Мощенки, яка разом з родиною була вимушена залишити свою домівку через постійні обстріли прикордоння, та переїхати до Городні. Старшій її донці вже 27 років, вона має свою сім’ю. Нині пані Світлана має вже трьох онучат.

Світлана Бистревська – матір п’ятьох дітей з Городні. Вона у свій час стала щасливою мамою трійні, і тоді міська рада забезпечила багатодітну родину житлом.  Час летить швидко, і нині трійня дівчат вже ходить до сьомого класу.

Материнство – почесна і водночас відповідальна місія. Попри всі сімейні клопоти та недоспані ночі, цей період життя огорнутий особливою щирою любов’ю та ніжністю . Саме зараз, в такий тяжкий для країни час, важливо удостоювати тих – хто дарує життя!

Щира подяка та низький уклін матерям за їх надважку працю!