Городнянська міська рада
Новини

                                       ВАШІ ПОДАТКИ — ЦЕ ТЕЖ ЗБРОЯ!

Верховна Рада раніше ухвалила закон, що передбачає спрощену систему оподаткування для великого бізнесу, скасування акцизів на пальне та зниження податку на додану вартість, звільнення підприємців у статусі ФОП від сплати єдиного соціального внеску тощо. На сьогодні, у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні до платників податків, у тому числі фізичних осіб-підприємців, не застосовуються штрафні санкції за відсутність можливості своєчасно сплатити податки та збори до бюджету.

Збройна агресія ворога негативно вплинула в цілому на розвиток бізнесу. Проте все ж Городнянщину та нашу територіальну громаду оминули випробовування активними бойовими діями. І якщо певна категорія  суб’єктів  господарювання під час окупації не мала змогу вести свою діяльність, то торгівельні заклади й магазини все ж працювали. І, нагадаємо, коли під час оточення ворожими військами в Городні виникла проблема з готівкою, були й такі підприємці, які відмовились здавати готівку в банк, коли ми намагались налагодити внутрішній кругообіг готівки, щоб видавати людям хоча б по 500 гривень на хліб. Це теж показник громадянської позиції.

І сьогодні деякі платники, користуючись можливістю, яку дає законодавство,  все ж нехтують своїми обов’язками без поважних на те причин. У багатьох сьогодні вже є можливість сплачувати податки вчасно й у повному обсязі, але вони свідомо цього не роблять/

Нам, тим хто не перебуває в епіцентрі війни, потрібно боронити тил: займатися волонтерством, підтримувати армію, а головне – працювати і по можливості таки сплачувати податки, щоб наповнити бюджет. Адже без цього громада не зможе повноцінно забезпечувати свою життєдіяльність.

Тож просимо всіх платників Городнянської територіальної громади бути відповідальними та  своєчасно і в повному обсязі сплачувати податки та збори до бюджетів усіх рівнів! Це допоможе підтримати економіку країни та забезпечити армію всім необхідним. 

Вчасно сплачені податки є тим фінансовим ресурсом, який гарантує нашій громаді повноцінну життєдіяльність і безпеку в умовах війни.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!