Городнянська міська рада
Новини

                                                           Шановні городнянці!

Вчорашній день нам усім показав, які випробування можуть нас чекати в майбутньому.

Дякуючи титанічним зусиллям роботи наших енергетиків, ми знову маємо світло. Але ми не можемо гарантувати, що ворог знову не завдасть рушійних ударів по системі енергозбереження України.

Поки що при відсутності енергопостачання відносно тепла погода нам дає можливість не зливати воду з систем опалення багатоквартирних будинків під час неможливості їхнього опалення.. Але ситуація може складатись по різному.

Тому нині міська рада працює над облаштуванням пунктів незламності, в яких матимуть можливість зігріватись люди, чиє житло не опалюватиметься. Як уже повідомлялось, нині таких пунктів два — у приміщенні спортивної школи та на території відділу освіти. В разі необхідності їх буде більше. І всі вони забезпечені генераторами та достатньою кількістю буржуйок. Ми нікого не залишимо напризволяще й нікому не дамо замерзнути. Але зрозуміло, що умови перебування людей в пунктах незламності значно відрізнятимуться від домашніх. Тому ще раз закликаємо кожного, чиє житло може опинитись без опалення — доки є час, подумайте над тим, щоб знайти прихисток у родичів, друзів, сусідів або на дачах, де є альтернативні джерела опалення — ті ж дрова.

Поки що ситуація вирішується позитивно. Сподіватимемось, що так воно і буде. Але готовими треба бути до будь-якого розвитку подій. Тоді нам легше буде разом пережити складний період. Гуртуймось та будемо уважні одне до одного.

Готуймось до складної зими, але віримо в Бога та Збройні Сили. Україна переможе. Бо її народ не зламати!