Городнянська міська рада
Новини

На сесії міської ради прийнято ряд рішень

Сьогодні, 2 квітня, відбулася 4 сесія 8-го скликання міської ради. Депутатським корпусом підтримано зміни до ряду цільових програм та звітів про їх виконання:

 1. Про затвердження звіту про виконання місцевих цільових Програм.
 2. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання від 10.12.2020 р. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників та забезпечення кадрами лікарів лікувально-профілактичних закладів громади на 2021-2025 роки”.
 3. Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання від 23.12.2020 “Про затвердження Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги на 2021-2025 роки”.
 4. Про затвердження Програми фінансового забезпечення компенсаційних виплат за надання пільг з оплати послуг зв’язку та встановлення  квартирних телефонів на 2021-2025 роки, Порядку відшкодування коштів за надані пільги з послуг зв’язку та встановлення квартирних телефонів (у новій редакції).
 5. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Городнянської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 6. Про затвердження Програми удосконалення охорони та облаштування державного кордону України на території Городнянської міської територіальної громади Чернігівської області на 2021 рік.
 7. Про співфінансування заходу, який може реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України у 2021 році.
 8. Про внесення змін до рішення сесії міської ради «Про місцевий бюджет Городнянської міської територіальної громади на 2021 рік».
 9. Про внесення змін до рішення другої сесії сьомого скликання від 23 грудня  2020 року Про затвердження Програми «Соціальний захист окремих категорій населення» на 2021-2025 роки».
 10. Програму часткового відшкодування вартості перевезень та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на території Городнянської міської ради на 2021 -2025 роки.
 11. Програму фінансової підтримки комунальних підприємств  Городнянської  міської ради  на 2021 рік.

Розглянуто та затверджено розпорядження міського голови, ряд організаційних питань, що стосувалися освітніх закладів.

Крім того внесено зміни до Положення про оплату за навчання дітей у комунальному закладі «Городнянська школа мистецтв імені Лідії Кондрашевської».

У власність прийнято майно комунального закладу «Методичного центру інтеграції клубних та бібліотечних закладів» Городнянської районної ради і «Центру з обслуговування закладів освіти» Городнянської  районної  ради, інше.

Розглянуто ряд земельних питань.

Пресслужба міської ради