Городнянська міська рада
Новини

     На початку лютого юні боксери з Городні гучно завили про себе на обласному чемпіонаті серед юніорів, молоді і дорослих, на якому формувалась збірна команда області для участі в чемпіонатах України поточного року.

    Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи змагались на чемпіонаті з боксерами Чернігова, Ніжина, Прилук, Бахмачу, Козельця, Носівки, Ічні, Новогород-Сіверського та Володькової Дівиці.

     Данило Дударенко виборов золоту нагороду турніру, перемігши у першому фінальному поєдинку достроково і впевнено – у другому. Його одноклубники Дмитро Аношенко і Денис Стьоба здобули срібні нагороди.

     Як зазначив тренер Максим Добродєєв, вони разом із Данилом Дударенком готуються до чемпіонату України з боксу, який відбуватиметься з 10 по 17 березня у Вінниці. Тож небайдужі меценати мають змогу підтримати наших боксерів на цій першості. А поїздку на обласний чемпіонат забезпечили відділ освіти й міська рада з надійним безпековим супроводом Збройних Сил України.

На знімку: боксерська команда ДЮСШ на чемпіонаті області – Данило ДУДАРЕНКО, Денис СТЬОБА, Максим ДОБРОДЄЄВ, Дмитро АНОШЕНКО і В’ячеслав ДОВГОПОЛ.