Городнянська міська рада
Оголошення

Міська рада інформує

У відповідності до ст. 13 ЗУ “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Городнянська міська рада повідомляє, що виконавчим апаратом міської ради підготовлено проекти регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу – проекти рішень Городнянської міської ради «Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Городнянської міської ради», «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Городнянської міської ради», «Про затвердження Примірних договорів оренди комунального майна Городнянської міської ради».

Метою підготовки даних проектів є врегулювання відносин пов’язаних із передачею в оренду комунального майна Городнянської міської ради з врахуванням Закону України «Про оренду державного та комунального майна», який набрав чинності 01.02.2020 року та прийнятих на підставі його положень нормативно-правових актів.

Проекти вказаних нормативно-правових актів передбачають врегулювання відносин, пов’язаних із передачею в оренду комунального майна Городнянської міської ради, розрахунків орендної плати за використання комунального майна та затвердження Примірних договорів оренди комунального майна Городнянської міської ради.

Розробниками проекту є фінансовий відділ, відділ економіки, транспорту, торгівлі та інвестицій і юридичний відділ Городнянської міської ради.

         Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання та жителів громади з цього питання можна подати письмово  на адресу: 15100, м. Городня, вул. Троїцька, 13, тел. 2-74-44, факс 2-74-44, e-mail: gormr@ukr.net

Проєкти рішень:

Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Городнянської міської ради

Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Городнянської міської ради

Про затвердження Примірних Договорів оренди комунального майна Городнянської міської ради