Городнянська міська рада
Новини

Любі жінки Городнянщини!

Традиційно у нас, та й всьому світі жінка асоціюється з весною. І справа зовсім не у звичному для нас протягом багатьох років святом 8 Березня.

Ви – такі ж ніжні, легкі, бентежні і жадані, як сама Весна. Вона несе у світ ніжність і красу. Вона спонукає нас мріяти, любити, робити великі й малі звершення, та просто бути щасливими.

Нині надворі – початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Дорогі жінки, нехай це тепло оселиться у ваших домах і душах.

Наші городняночки – найпривабливіші і найдобріші! А ще вони – сильні духом, мужні й незламні. У час, коли чоловіки стоять на обороні країни в воєнний час, наші дружини, дочки, матері, тещі, подруги роблять навіть непосильні на перший погляд речі для того, щоб їм допомогти, вберегти, захистити й дочекатися з перемогою додому.  

Вітаємо вас 8 Березня, наші любі! Бажаємо, щоб ваші серця належали тим, хто любить і обожнює вас, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку! Кохайте самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж неповторними, ніжними і теплими!  Будьте щасливі, почуваючись справжніми королевами.

                                                            Міський голова Андрій Богдан.