Городнянська міська рада
Новини

Лебеді знову залишились зимувати в Городні 

      Практично щороку жителям Городнянщини доводиться рятувати лебедів із льодового полону. Великі й не дуже верткі птахи травмуються й не мають змоги відлетіти у теплі краї, а небайдужим людям, рятувальникам з міської пожежної частини та іншим любителям птахів доводиться відловлювати білих велетнів та шукати їм помешкання на зиму.

   

      Можливо, це одна й та саме сімейна пара лебедів, яка таким чином пристосовується до зимівлі. Хтозна чому птахи не мандрують у теплий вирій – можливо, через старі травми в них не вистачає сил на далеку дорогу, а, можливо, це вже просто така звичка чи традиція – вручати турботу про себе двоногим. 

 

     Нагадаємо, що поранених птахів спочатку утримували небайдужі городнянці,  минулої зими лебеді знайшли прихисток і турботу на подвір’ї відділу освіти міської ради. Цього ж року поранених птахів взяла на утримання одна з жительок Городні, яка мешкає по вулиці Перемоги.

 

     Операцію з порятунку лебедів успішно провели міські рятувальники у перший день зими, тільки-но дозволила товщина льодового покриву.  Двох птахів акуратно відловили, зробили селфі й передали співчутливій панянці.