Городнянська міська рада
Новини

Команда Спілки Жінок Чернігівщини розпочала реалізацію проєкта за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції. Саме в рамках роботи над прооєктом 19 квітня в Городні  побували голова Спілки Жінок Чернігівщини Тетяна Роєва та керівниця проєкту Олена Івкіна

     Проєкт має назву «Створення мультимедійного освітньо-виховного контенту для формування пам’яті про війну у школярів Чернігівської області».  Спілка жінок Чернігівщини вважає школи найкращим місцем для інформування дітей про війну, що триває. Крім того, це створює для них простір, де вони можуть подолати свої психологічні травми, сприяти взаєморозумінню різних варіантів воєнного досвіду та формувати емпатію.

    Проєкт передбачає створення та поширення ретельно розроблених матеріалів для навчання дітей про пам’ять про війну на уроках в умовах російської агресії та після неї.  Спілка Жінок Чернігівщини створить відеоконтент, спеціально адаптований для різних вікових груп, який використовуватимуть підготовлені вчителі. Засновані на різноманітних свідченнях членів громади з різним досвідом, відеоматеріали допоможуть сформувати колективну пам’ять про війну, поділитися плюралістичним досвідом війни та розповісти дітям про те, як місцеві громади чинили опір.

      Безпосередніми користувачами контенту стануть  вчителі. Вони безкоштовно отримують створений контент для подальшого його використання в професійній діяльності з метою висвітлення місцевої колективної пам’яті населення Чернігівської області про пережиті події 2022 року. Відео, створені для школярів, розкриватимуть  історії шести громад Чернігівщини: Новгород-Сіверської, Городнянської, Куликівської, Козелецької, Михайло-Коцюбинської та Чернігівської.