Городнянська міська рада
Новини

     19 квітня у міському ліцеї №1 вітали вихованців, які яскраво заявили про себе на учнівських олімпіадах та конкурсах різних рівнів

      Як зазначив директор Юрій Гриценко, міський ліцей №1 два роки поспіль не брав участь в учнівських олімпіадах і конкурсах, а цього року наважився і учні не забарилися вразити результатами. Деякі ліцеїсти вибороли одразу по кілька нагород. Так одразу з п’яти навчальних предметів і конкурсів переможцями стали Оксана Іваничук і Вікторія Коваленко, з чотирьох – Володимир Марценюк, із трьох – Олександра Турчина і Марія Позняк. Ще дев’ять вихованців перемогли одразу у двох конкурсах, а загалом вітали 43 дипломантів.

     На свято вшанування знань прибули почесні гості – перша заступниця голови обласної ради Ніна Лемеш, депутатка обласної ради Олена Яцкова, заступниця начальника районної військової адміністрації Наталя Лугіна, міський голова Андрій Богдан і начальник відділу освіти Григорій Смоляр, які взяли участь у нагородженні талановитих учнів і їх вчителів й особисто привітали переможців з їхніми досягненнями.