Городнянська міська рада
Новини

Христос Воскрес! І це – найбільше свідчення перемоги життя над смертю, світла над темрявою!

Сьогодні ми з новим розумінням переживаємо боротьбу добра і зла, бо є свідками і учасниками цього надскладного протистояння.

Віра– це те, що дає сили вистояти й жити. Віримо в Боже благословіння , в Небесні Сили, в Творця, які є могутнім захистом для кожного з нас.  Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.

Вітамо вас із Великоднем — зі Світлим Христовим Воскресінням! Бажаємо вам якомога більше духовних перемог — над спокусами, своїми недоліками, пристрастями і труднощами! Нехай те Божественне Світло, що апостоли побачили біля Христа, освітлює ваше життя і зігріває душу, наповнюючи її любов’ю, надією і вірою.

І хоч сьогодні святковий день не осяяний весняним теплом і сонцем, хай буде світло й тепло в душі кожного з нас від віри. Віри в те, що зійде Сонце над Україною і вона теж воскресне з розпачу, горя і біди.

В цей світлий день Воскресіння Христового хочу бажаємо всім нам, українцям, бути єдиними та молитися за нашу державу, за переможний мир та злагоду в Україні.

Нехай Господь береже усіх наших захисників і захисниць і огортає своєю ласкою кожного українця– від найменшого до найстаршого, наповнюючи його серце вірою, добром, злагодою і любов»ю.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! СЛАВІМО ЙОГО!