Городнянська міська рада
Новини

Городнянська підстанція екстреної (швидкої) медичної допомоги отримала автомобіль

Городнянська підстанція екстреної (швидкої) медичної допомоги Чернігівської станції Е (Ш) МД нещодавно отримала автомобіль.

Дві машини швидкої допомоги знаходяться на чергуванні у Городні, ще одна у Тупичеві.

Загалом екстрену (швидку) медичну допомогу надають 10 фельдшерів та два лікаря. Вони працюють позмінно, згідно графіку.

Старший фельдшер, керівник структурного підрозділу Городнянської підстанції Олександр Гузь розповідає, що виїзди бригади екстреної допомоги відбуваються після отримання повідомлення від диспетчерської служби. Виклик приймається оператором у м. Чернігів, потім переадресовується на робочий планшет чергового медичного працівника. У короткий часовий проміжок, а це до 4 хвилин, бригада повинна виїхати до пацієнта. Також робочий гаджет використовують як засіб зв’язку та отримання консультації лікаря на відстані.

У період загострення ситуації з поширенням коронавірусної інфекції, підстанція отримувала до 20 викликів, після зниження рівня захворюваності їх кількість зменшилась.

“Ситуація з госпіталізацію хворих на той час викликала занепокоєння, ми розуміли важливість надання вчасної медичної допомоги хворим, тому наш колектив прикладав усіх зусиль, щоб вчасно доставити хворого до медичного закладу”, – зазначає Олексндр Гузь.

Городнянська підстанція також дуже тісно співпрацює із міськими закладами охорони здоров’я. Це лікарня та центр надання первинної медико-санітарної допомоги Городні. У переважній більшості медичну допомогу надають жителям колишнього Городнянського району, але за направленням обласної станції готові виїхати до сусідніх громад Чернігівщини. Усе залежить від територіальної віддаленості населених пунктів.

Сучасні авто обладнанні засобами надання екстреної допомоги. Але найголовніше у роботі швидкої допомоги – високий професіоналізм, людяність та готовність прийти на допомогу усіх співробітників Городнянської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Пресслужба міської ради