Городнянська міська рада
Новини

Городнянська міська територіальна громада підписала Меморандум про подальшу співпрацю з гміною Сколишин (Польща)

На минулому тижні делегація від чотирьох громад Чернігівщини – Сновської, Городнянської, Ріпкинської та Добрянської перебували з робочим візитом у Польщі.

На урочистій церемонії підписання Меморандумів українці показали присутнім спільну презентацію про ситуацію на кордоні з росією та білоруссю з 24 лютого 2022 року та після звільнення Чернігівщини. Польські друзі були вражені героїзмом і мужністю простих українців прикордоння, які не скорилися, а навпаки – ще більше згуртувалися проти ворога.

Нині у пріоритеті польських друзів  – допомога постраждалим від війни українцям Тож після церемонії підписання офіційних документів громадам Чернігівщини у якості гуманітарної допомоги було передано 15 професійних бензопил.

В рамках меморандуму між Городнянською громадою та гміною Сколишин (Польща) було обумовлено подальшу співпрацю – зокрема, поширення інформації один про одного, розвивати контакти в освіті, медицині, охороні навколишнього середовища, енергетиці, спорті. Також – обмінюватися досвідом у сферах громадської безпеки та оборони, соціальної допомоги, підтримувати діяльності з надання допомоги постраждалим від війни та гуманітарної кризи. Серед пріоритетів – сприяння розвитку сільськогосподарського та промислового сектору, малого та середнього бізнесу, взаємне міжнародне просування місцевого бізнесу. У нас є спільні інтереси та майбутє в Європейському Союзі.

Городнянська  міська рада висловлює вдячність за налагодження  зв’язків з польськими друзями та організацію поїздки директору Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Володимиру Бойку  та війту гміни Бжостек Войцеху Станішевському – за супроводження нашої делегації в Польщі.

Тож з новими друзями – вперед, до жаданої Перемоги!

Слава Польщі та слава Україні!