Городнянська міська рада
Новини

Городнянська міська  територіальна громада отримала від Програми «U-LEAD з Європою» новий мікроавтобус

       Виходячи зі специфічного географічного розташування, територія нашої громади знаходиться в особливих умовах. Спільний кордон з державою-агресором – російською федерацією та її невиправдана збройна агресія проти України накладає свій жахливий та руйнівний відбиток на всі сфери нашого життя, а враховуючи періодичні обстріли території нашої громади, ми стикаємось з новими випробуваннями кожного дня.

 

     На сьогодні, протистояти таким викликам нам допомагають наші друзі,   громадські організації, волонтери, благодійні фонди та міжнародні неурядові організації, які надають дуже потужну підтримку нашій громаді та її мешканцям. Одним з найбільших таких партнерів для нас є Програма «U-LEAD з Європою», позитивний досвід співпраці з якою в нас від самого початку роботи громади, як інституції (наприклад Центр надання адміністративних послуг відкрито саме за їх сприяння). Після того, як загарбники відступили з території нашої громади, Програма «U-Lead з Європою» була однією з перших організацій, яка запропонувала свою допомогу. На сьогодні наша співпраця з Програмою продовжується: в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні / Програма для України з розширення прав і можливостей на  місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEAD з Європою: фаза II)», що фінансується  Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH), громада отримала новий легковий пасажирський автомобіль FIAT OLMEDO DUCATO (мікроавтобус).

      Отриманий транспортний засіб дозволить забезпечити швидке та ефективне перевезення людей, зокрема з прикордонних територій, в яких ситуація з автобусним забезпеченням є складною. В разі потреби,  додатковий транспорт дозволить значно підвищити ефективність евакуаційних операції, зменшити час реагування та збільшити загальну безпеку мешканців, що є важливим кроком у підвищенні стійкості та реагування громади на потенційні загрози.

    Сьогодні Програма U – LEAD з Європою не тільки консультує та навчає, а ще й активно допомагає у відновленні громад. Тому ми щиро дякуємо нашим партнерам з Програми U – LEAD з Європою за співпрацю, допомогу, та неоціненну підтримку, яку вони надають! Разом до перемоги!