Городнянська міська рада
Новини

Городнянська лікарня отримала допомогу у вигляді медичного обладнання

    1. Городнянська громада отримала медичну гуманітарну допомогу від партнерів     Городнянська громада має успішний досвід співпраці з  громадською організацією “Конгрес самоврядування України”, з якою вона уклала Меморандум про співпрацю з питань реформування  системи  охорони  здоров’я  та  відновлення  медичних послуг у регіоні, сприяння залученню фінансування для забезпечення товарами медичного призначення постраждалих громадян і медичним обладнанням профільних медичних закладів. 

          У зв’язку з тим, що Городнянська громада має нагальні потреби у медикаментах та  засобах медичного призначення, було звернення до КСУ  щодо надання допомоги з цього питання.  І ось 1 квітня Городнянська міська лікарня отримала від КСУ та її партнера БО “БФ “Єдність та сила” необхідні медичні товари і обладнання –  лікарняні ліжка з матрацами, операційний стіл, інвалідні візки, м’який інвентар, засоби реабілітації та інше.

           БО «Благодійний фонд «Єдність і сила», який розташований в м. Харків, дуже активно допомагає мешканцям Харківщини та Запорізької області для подолання проблем, викликаних російською військовою агресією. Фонд надає допомогу дуже важливу, дуже обʼємну та робить великий внесок у виживання людей. Це і медичне обладнання для лікарень, і гуманітарна допомога  у вигляді продуктів та гігієнічних наборів, і солодкі набори для дітей, і допомога людям з інвалідністю, навіть допомога у вигляді корму для домашніх тварин тощо.