Городнянська міська рада
Новини

Городнянська громада продовжує отримувати забезпечення генераторами різної потужності на випадок непередбачуваних ситуацій.

Ми пам»ятаємо часи, коли проблема забезпечення потужними джерелами енергоживлення була найгострішою. Минулої зими лихорадково їх закуповували, прохали у спонсорів і донорів, благодійних фондів. Деякі прохання, озвучені на той час, продовжують виконуватись і нині. Так, нещодавно два генератори потужністю 50 кВт та 7,5 кВт надала Городнянській громаді благодійна організація  «Save the Children». Генератори на 50 кВт та 18 кВт надала Чернігівська облдержадміністрація, два генератори по 10 кВт, які будуть передані для потреб обох міських ліцеїв для забезпечення безперебійного процесу навчання  – благодійна організація «Lions». Два генератори будуть передані у Володимирівку та Хоробичі для забезпечення подачі води.

Таким чином дякуючи допомозі партнерів, які переймаються умовами проживання людей у прикордонних громадах, на сьогодні Городнянщина може впевнено дивитись в очі енергетичним ризикам.