Городнянська міська рада
Новини

ФОНД «SAVE THE CHILDREN» ПРОДОВЖУЄ ДОБРІ СПРАВИ НА ГОРОДНЯНЩИНІ

Фонд «SAVE THE CHILDREN» вже добре відомий на Городнянщині як один з перших, хто протягнув руку допомоги після звільнення нашої території від загарбників. Це дякуючи йому люди, чиї домівки постраждали від обстрілів, отримали грошову допомогу, а соціальні працівники – велосипеди.

Нині фонд, дізнавшись про існуючу проблему з питною водою в селах громади, допомагає встановлювати ручні колонки в населених пунктах. Цьогоріч це питання постало особливо гостро, адже рівень води впав на 1-1,5 метра у порівнянні з минулорічним, що призвело до її практичної відсутності в громадських колодязях. А під час військових дій, коли тривалий час не було електроенергії, набрати води і з  індивідуальних насосних станцій, які господарі облаштували у дворах, було неможливо.

Тому нині проводиться робота по встановленню ручних колонок у селах. Шість з них встановила міська рада своїми ресурсами — у Лемешівці, Солонівці, Вокзал-Городні, Моложаві та дві у Дібрівному. А двадцять встановлюється за допомогою фонду «SAVE THE CHILDREN» -по одній  у Лемешівці, в Андріївці, Старосіллі, Бутівці, Поліссі, Ясенівці, Невклі, Горошківці, Дроздовиці, Кузничах, Конотопі, Перепису, Ваганичах, Ільмівці, Володимирівці, Хоробичах та по дві у Смичині та Пекурівці.