Городнянська міська рада
Новини

Енергія сонця – світло в громаду

У березні 2023 року мініініціатива «Енергія сонця – світло в громаду» ініціативної групи відділу ЖКГ Городнянської міської ради здобула перемогу в конкурсі за рішенням робочої групи з громадської безпеки та відновлення.

У зв’язку з дефіцитом електроенергії на території Городнянської громади минулого року було відсутнє вуличне освітлення. Жителі міста відчували неабиякий дискомфорт, пересуваючись вулицями міста в темну пору доби, а в осінньо-зимовий період, коли світловий день зовсім короткий, вуличне освітлення відіграє важливу роль у створенні безпечного середовища. Тому вже цієї осені було встановлено 10 ліхтарів на сонячних батареях, за допомогою яких, незалежно від ситуації в енергетичній галузі, освітлюється п’ять пішохідних переходів: біля скверу «Гармати», Городнянського ліцею №1, аптеки «Бажаємо здоровʼя» /АТБ-маркета та два біля Свято-Миколаївської церкви.

Мініініціативу «Енергія сонця – світло в громаду» впроваджено за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».