Городнянська міська рада
Новини

Безпечне освітнє середовище – запорука якісної освіти

Клас безпеки, який нещодавно з’явився в Городнянському міському ліцеї №2 (лідерка ініціативи – вчителька початкових класів Тетяна Висоцька) – це не єдиний проєкт, який вдалось втілити в життя у Городнянській громаді завдяки діяльності робочої групи з громадської безпеки та відновлення.

 

Довідково. Робочі групи з громадської безпеки та відновлення були створені у грудні 2022 році в 7 пілотних громадах Чернігівської області (Чернігів, Ніжин, Прилуки, Іванівка, Михайло-Коцюбинське, Городня, Ріпки) – це не лише відкриті діалогові платформи, але й консультативно-дорадчі органи, що діють за принципами партисипації, дають змогу імплементувати рішення громади в програмні документи місцевої влади та поступово переходять від проєктного до програмного управління, спрямованого на сталі та якісні зміни.

Завдяки мініініціативі групи працівниць міського ліцею №1 (Олена Коробко, Ірина Крикун та Алла Іващенко) вдалося облаштувати безпечне освітнє середовище в укритті ліцею. Це облаштована кімната з партами, стільцями, шафами, телевізором, дошкою, килимом та м’якими безкаркасними кріслами. Зручна кімната розрахована на перебування в ній одночасно 26 учнів. Це зручне місце для проведення консультацій, групового заняття під час повітряної тривоги. Тепер учні можуть почуватися в укритті не тільки безпечно, а й комфортно.

 

Мініініціативу впроваджено за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».