Городнянська міська рада
Новини

 КОРОНАВІРУС НЕ ЗНИК

        На минулому тижні на Городнянщині  виявили одного хворого, в якого запідозрено ковід. Лікарі застерігають, що хвороба не зникла, її не знищила війна. Просто коронавірус набирає ознак сезонного захворювання. А люди розслабились, перестали вакцинуватись і носити маски. Це є тривожними симптомами.

            Якщо в період розгулу пандемії у Городні діяло два пункти вакцинації кожен з яких приймав по 70-80, а то й більше бажаючих отримати щеплення, то нині діє лише один пункт у приміщенні поліклініки на другому поверсі. І тут за день звертається максимум 12 осіб, а буває, щ й один-два.

            Нині у наявності є два види вакцин — Pfizer і CoronaVac.

            За даними ЦПМСД, нині в Городнянській громаді вакциновано двома дозами лише 34, 93% населення, у Тупичівській — 29,36%.  Третю, бустерну дозу отримали тільки 397 городнянців і 36 тупичівців. Це не зовсім точні дані, бо облік ведеться тільки тих вакцинованих, які це робили в городнянських та тупичівських пунктах вакцинації. Є ще невеликий відсоток людей, які отримували щеплення в Чернігові або ж у мобільних виїзних бригадах. У будь-якому разі відсоток вакцинованих не є достатньо високим. А війна таки не вбила ковід. Тому лікарі радять не нехтувати власною безпекою і все ж зробити необхідні щеплення. Тим більше, що вакцина в наявності є в достатній кількості.