Городнянська міська рада
Новини

Дякуємо всім, хто долучився до ліквідації наслідків негоди

Погода останніх днів стала випробуванням на міць та злагодженість для комунальних служб, а для населення громади на терплячість та вміння самоорганізовуватися.

Попри чималу кількість повідомлень на офіційних вебресурсах Городнянської міської ради щодо можливостей роботи спецтехніки і комунальників в умовах снігопаду, громадяни скаржилися і в соцмережах, і в особистих зверненнях до міської ради.

Проте більшість населення, як показує досвід, все ж керується колективною свідомістю і розумінням того, що тільки об’єднання спільних зусиль матиме дієвий результат.

І ось чому. Власники приватних помешкань прибирали сніг власноруч, тому відкинути сніговий гребінь на дорозі після прибирання техніки для них було нескладно. А снігові кучугури, після тієї ж роботи трактору, не розглядалися як загроза додаткової вологості навесні. Згадаймо ситуацію з рівнем поверхневих вод і станом колодязів на території громади.

Власники та орендарі, що займаються господарюванням, для своїх відвідувачів також намагалися створити безперешкодний доступ до своїх закладів.

У деяких містах Чернігівщини, які більш чисельні, організовувалися масові прибирання снігу. Гарний приклад роботи на загальний результат.

Сьогодні зранку, 11 лютого, майже всі дороги Городні, а їх протяжність нагадаємо складає близько 75 км, прибрані. Тротуари та доріжки у парках подекуди розчищені вручну. У селах громади ліквідовувати наслідки негоди допомагали приватні підприємці. Від імені жителів цих населених пунктів висловлюємо їм велику вдячність.

Іноді робота ускладнювалася тим, що власниками були неприбрані автомобілі з дороги.

Сподіваємося, що зимова погода принесе тільки тимчасові клопоти, а сніг, якого так чекали, лише додасть гарного настрою та колориту для цієї пори року.

Пресслужба міської ради