Городнянська міська рада
Оголошення

   ДСНС повідомляє про початок роботи Державного електронного реєстру обʼєктів підвищеної небезпеки

       Чернігівське районне управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р. Nº 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру обʼєктів підвищеної небезпеки» затверджено порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру обʼєктів підвищеної небезпеки і внесено зміни до порядку ідентифікації обʼєктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. Nº 1030 «Деякі питання ідентифікації обʼєктів підвищеної небезпеки».

 

     Постановою Nº 690 визначено, що функціонування Державного електронного реєстру обʼєктів підвищеної небезпеки починається не пізніше ніж через три місяці з дня набрання чинності цією постановою.

 

     Відповідно до пункту 21 Порядку, оператор протягом 60 календарних днів повторно проводить ідентифікацію відповідно до вимог цього Порядку  також і у разі внесення змін до чинних або прийняття нових нормативно-правових актів у сфері діяльності, повʼязаної з обʼєктами підвищеної небезпеки, у разі, коли це стосується порядку проведення ідентифікації обʼєктів підвищеної небезпеки або впливає на її результати.

 

      Таким чином, з 07 жовтня 2023 року ідентифікація обʼєктів підвищеної небезпеки проводиться виключно через Державний електронний реєстр обʼєктів підвищеної небезпеки за посиланням: (http://e.dsns.gov.ua).