Городнянська міська рада
Новини

Дорога молодь Городнянщини!

Від щирого серця вітаю усіх із Днем молоді! Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Молодість – чудова пора кохання, перших злетів, самостійних рішень і досягнень, які ведуть до життєвих успіхів 

Відзначення цього свята – прекрасна нагода для того, щоб оцінити пройдений шлях та зазирнути в майбутнє. Ви є найбільш свідомою частиною населення, яка ніколи не була пасивним спостерігачем тих процесів, що відбуваються в державі, а навпаки, завжди берете активну участь у суспільному житті. Містяни глибоко цінують внесок юнаків і дівчат у розбудову нашого міста, готовність брати відповідальність за його майбутнє.

Вже сьогодні ми по праву пишаємося вами як майбутніми науковцями, чудовими фахівцями, прекрасними організаторами, талановитими митцями та підкорювачами спортивних висот. Але, навіть якщо ви просто працелюбні, уважні до навколишнього світу і людей, поважаєте історію своєї країни та продовжуєте традиції народу, старше покоління може бути спокійне за нашу державу.

Бажаю незалежних думок та поглядів, втілення найсміливіших мрій та задумів, вміння впевнено заявляти про себе. Хай завжди у вашому житті панують злагода та взаєморозуміння, достаток і родинний затишок. Міцного вам здоров’я, щастя, любові, втілення всіх мрій та сподівань на благо Городнянщини!

З повагою

Міський голова                                                      Андрій Богдан