Городнянська міська рада
Оголошення

До відома жителів м. Городня, с.Вокзал-Городня та с.Ясенівка

Всесвітня Продовольча Програма ООН реалізовує на території Городнянської громади  продовольчу допомогу в натуральній формі.

        На допомогу можуть розраховувати наступні  вразливі категорії населення: малозабезпечені сім’ї,  сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї, домогосподарства з дітьми з інвалідністю,  одинокі батько/ мати, особи з інвалідністю та похилого віку, які не отримують пенсію від Пенсійного фонду, одинокі, прикуті до ліжка особи які перебувають на обліку в КУ «Центр надання соціальних послуг».

              6 грудня 2023 року з 9.00  до 16.30 за адресою м. Городня, вул. Троїцька,10 (приміщення  колишньої райдержадміністрації) буде проводитись прийом документів  малозабезпечених та багатодітних сімей, домогосподарств з дітьми з інвалідністю,  осіб з інвалідністю та похилого віку, які не отримують пенсію від Пенсійного фонду. При собі мати копії документів, що посвідчують особу, податковий номер, документ, що підтверджує статус сім’ї ( довідка відділу №1 управління соціального захисту населення Чернігівської РДА, копії свідоцтв про народження дітей), рахунок банку (IBAN).

              Наголошуємо, що реєстрація осіб з інвалідністю проводиться  у разі, якщо  особа перебуває на обліку в управлінні соціального захисту населення Чернігівської РДА та отримує державну соціальну допомогу.