Городнянська міська рада
Новини

До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників! Відбудуться виїзди мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів !

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та з метою забезпечення захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, проведення ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи з даного питання Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в м. Городня та смт Седнів мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення виїзних заходів планується на 07 вересня 2017 року, з 10.30 до 12.00 год. в приміщені Городнянської районної державної адміністрації за адресою: (м. Городня, вул. Троїцька, 10) та з 12.30 до 15.00 в приміщенні Седнівської селищної ради за адресою: (смт Седнів, вул. Я. Лизогуба, 21)

Виїзди мобільних консультативних пунктів будуть проведені за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олега Трейтяка; директора Чернігівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірини Протченко; начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Світлани Федчун; начальника відділу правової інформації та консультацій Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Юлії Бойко; заступника начальника управління-начальника відділу державної реєстрації об’єктів державного земельного кадастру ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області Олексія Петрова.

В ході заходів заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих отримати вичерпну консультативну допомогу з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин.