Городнянська міська рада
Новини

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

У соцмережах часто люди обурюються тим, що їх невчасно або й взагалі не попереджують про те, що відбуваються навчання військових.

Доводимо до вашого відома, що міська рада, як і інші установи та організації, не має вільного доступу до інформації такого роду й до права її поширювати, тим більше на свій розсуд. Повідомляється тільки та офіційна  інформація, яку  подає військове керівництво і коли воно її подає.

Військові зазначають, що вони не завжди мають можливість повідомляти про те, що і як відбувається у військових структурах. Це небезпечно як для військових, так і для цивільних громадян, адже такою інформацією в соцмережах може скористатися ворог. Маємо приклади обстрілів на Сновщині та Семенівщині, коли загинули люди. Не маємо права наражати на небезпеку усіх, і в першу чергу мирних жителів громади.

Тому не обурюйтесь – кожен повинен усвідомлювати, що в країні війна не закінчилась, військові дії тривають, в тому числі й на території нашої громади. Ніхто спеціально і персонально повідомляти про військові навчання не буде. Це типові реалії нашого сьогодення, в яких доводиться жити й до яких доводиться пристосовуватись.

Але запевняємо вас, що в разі, якщо ворог зробить спробу активних дій, про це населення буде негайно оповіщено через нетиповий сигнал сирени – він буде безперервний і значно довший, не стихатиме, а в новітніх системах оповіщення застосовуватиметься й голосове повідомлення.  Тому не панікуйте, не звинувачуйте всіх і вся в тому, що нам живеться неспокійно. Винний тут один – агресор, який розв»язав війну. Нам треба звикати й призвичаюватись до того, що тихо на нашій території буде тільки після закінчення війни. Зрозуміло, що психологічний стан людей, які вимушені жити в таких умовах, важкий. Але варіантів як змінити ситуацію нема – її змінить тільки перемога.

Сподіватимемось, що безперервний сигнал небезпеки ми з вами так і не почуємо. Віримо в Бога і в наші ЗСУ. І не намагаємось вказувати військовим що їм і як краще робити. Для цього є військове керівництво.