Городнянська міська рада
Новини

До міської ради надійшов лист-звернення від мешканців вулиць Весняної та Зеленої, хоч адресований він безпосередньо власникам земельних ділянок, розташованих на цих вулицях, за якими не здійснюється належний догляд.

Звичайно, комунальники міської ради допоможуть привести до ладу територію від проїжджої частини до межі земельних ділянок, але безпосередньо на самих приватних ділянках це мають право робити лише їхні власники.

Шановні, якщо ви не дотримуєтесь Правил благоустрою, ігноруючи їх вимоги, то дослухайтесь хоча б до обурень тих, хто вимушений жити в таких умовах через вашу недбалість. Текс листа надаємо нижче:

“Шановні жителі та власники земельних ділянок по вулицях Весняній та Зеленій у Городні!

Зверніть увагу на буря’ни на своїх ділянках та прилеглих територіях, які вже виросли по пояс, квітнуть і скоро почнуть висіватись. І вулиці з такими гарними назвами перетворяться на пустир, якщо ми не будемо вести з цим боротьбу. До того ж серед інших бу’рянів є й карантинні (амброзія полинолиста та різновид борщаку, які дуже алергенні та спричиняють хімічні опіки). Не можна допустити, щоб вони дозріли й розсіялись. А цвіте амброзія з середини серпня по жовтень, а потім висохне і стане пожежонебезпечною!

Прийшла пора скосити бур’яни заради безпеки жителі вміста та порядку на нашій матінці-землі, яку наші хлопці виборюють у вогні. А вам не соромно її паплюжити своїм ставленням!

Влансики земельних ділянок по вулицях Весняній та Зеленій, в кого не викошено схаменіться, знайдіть час і можливість раз на рік, в кінці липня, знищити буря’ни!

Поважайте себе та інших, бережіть свій край!

Сподіваємось на вашу порядність, відповідальність та небайдужість.

“Поверніть борг землі – буде толк!”.