Городнянська міська рада
Новини

Для майбутніх чемпіонів!

      Більш ніж рік в Україні діє новий вид адміністративного стягнення як суспільно корисні роботи, суть якого полягає у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт. Кошти, зароблені правопорушником перераховуються на рахунок дитини для належного подальшого утримання. На початку кожного року уповноважений орган з питань пробації погоджує види таких робіт та переліки об’єктів, на яких порушники повинні відбувати суспільно корисні роботи.

       На Городнянщині одним із таких об’єктів є КП «Старт» Городнянської міської ради, основною діяльністю якого є підтримання належного порядку на міському стадіоні, ремонт та оновлення спортивних майданчиків. Працюючи на даному підприємстві, порушники мають змогу частково зменшити заборгованість за несплату аліментів.

     З початку року порушники, які перебувають на обліку Городнянського районного сектору пробації відбувають стягнення в КП «Старт» Городнянської міської ради та за їх участі було збудовано льодову ковзанку на міському стадіоні, аби всі бажаючі могли з користю проводити відпочинок, зокрема покататися на ковзанах або пограти в хокей.

      Таким чином, порушники і відбувають накладене стягнення і допомагають розвитку спорту на Городнянщині.

Городнянський районний сектор

філії Державної установи «Центр пробації»

у Чернігівській області