Городнянська міська рада
Новини

Бустерна доза доступна на Городнянщині

Триває вакцинація від COVID-19. На Городнянщині стартували щеплення третьою бустерною дозою. Два щеплення вже отримали 32,9% жителів Городнянської і 29% мешканців Тупичівської громад. Про перебіг вакцинування нам розповів генеральний директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Назаренко:

—Нині у місті працюють постійний пункт щеплень в ЦПМСД і Центр вакцинації в

міському будинку культури, є свій пункт щеплень і в Тупичеві. Двічі на тиждень по селах громад виїжджають спеціальні бригади, які вакцинують місцеве населення. Проте, на жаль, частина людей не усвідомлює ступінь небезпеки та ризиків ускладнень від COVID-19, тому вакцинуватися не поспішає. Принагідно хочу вкотре звернутись до всіх земляків, а особливо до людей із хронічними захворювання та вікової категорії 60+ : не зволікайте із вакцинацією. Практика вже довела, що вакциновані люди переносять коронавірусну інфекцію легше і з меншою кількістю ускладнень.

Третя бустерна доза вже доступна на Городнянщині для всіх бажаючих, проте перш за все таке щеплення повинні отримати зазначені групи ризику – люди із хронічними захворювання та вікової категорії 60+. Нині доступною є вакцина виробництва Phyzer, найближчим часом також очікується також Moderna. На бустерне вакцинування вже наважились 71 городнянець і 6 жителів Тупичева.

За матеріалами газети “Новини Городнянщини”