Городнянська міська рада
Новини

       Благодійний фонд «Право на захист» добре  відомий жителям Городнянщини — його фахівці приїздили в громаду, щоб надавати людям юридичні та психологічні консультації, а також правову допомогу тим людям, які не мають громадянства і тривалий час проживають в Україні без паспорту.

       18-19 та 26-27 липня фахівці фонду на запрошення Городнянської міської ради, до якої зверталось багато громадян з питаннями щодо оформлення виплати грошової допомоги від УВКБ ООН, знов упрацювали в нашій громаді – цього разу вони  допомагали людям, які з тих чи інших причин не могли зробити це самостійно,  оформлювати такі заявки.

     За цей час таку послугу отримали 490 жителів Городнянської громади, які відтепер можуть вже чекати виплату цієї грошової допомоги  по 2220 гривень на особу на місяць протягом трьох місяців.

     Міська рада оголошує подяку представникам благодійного фонду «Право на захист» і сподівається, що якщо ще будуть масово надходити подібні запити від наших громадян, фахівці фонду знову відгукнуться і завітають на Городнянщину.

    Також ті громадяни, які не встиг потрапити на прийом до юридичних фахівців від «Права на захист», можуть звернутися безпосередньо в офіс фонду, який знаходиться в Чернігові за адресою: вулиця Чорновола, 10, де їм нададуть фахову консультацію і допомогу.