Городнянська міська рада
Новини

Біль від втрат не меншає. З кожною новою трагічною звісткою він стає пекучішим, болючішим, який ятрить душу щодня й щоночі.

Городнянщина знову втратила свого сина. 20 квітня загинув під Новобахмутівкою Покровського району Донецької області Дмитро Кордик з Хотівлі.

Дмитро 1999 року народження. Відслужив строкову службу, а після звільнення Городнянщини був призваний 26 жовтня 2022 року до лав Збройних Сил.

Юнак мужньо виконував свій військовий обов»язок на палаючому сході країни у складі військової частини А 0216. Загинув як Герой під час виконання бойового завдання від поранень, несумісних з життям.

У Дмитра залишилась мама й менші братик із сестричкою.

У Городні Героя зустрічатимемо з його останньої дороги завтра, 8 травня, біля скверу «Гармати», орієнтовно з 10.00 до 11.00 години.  Ховатимуть  воїна в рідній Хотівлі у вівторок, 9 травня.

Схиляємо коліна перед подвигом нашого воїна, який мужньо дивився ворогу в обличчя й віддав своє юне  життя за усіх нас. Легких хмаринок тобі, хлопчику-Герою. І вічне прокляття ворогам, які вбивають наших дітей, вбивають наше майбутнє…