Городнянська міська рада
Новини

“Безпечного куріння не існує”

У вересні стартував черговий етап проведення інформаційної кампанії «Безпечного куріння не існує», який організовує ГО «Життя» спільно з Центром громадського здоров’я МОЗ України.

Електронні пристрої для куріння рекламуються тютюновими виробниками як “менш шкідливі”. Це один зі “свіжих” прийомів для залучення молодої аудиторії. Однак вони такі ж небезпечні для здоров’я, як і звичайні сигарети.

Куріння електронних сигарет (з нікотином або без нього) чи систем для нагрівання тютюну підвищує ризики раку легень, хронічного обструктивного захворювання легень і серцево-судинних захворювань. Також не варто забувати про те, що іноді трапляються випадки, коли електронні сигарети вибухають у руках або роті курця, завдаючи серйозних пошкоджень. Відомі випадки отруєння рідинами для електронних сигарет. Більше інформації ось тут https://bit.ly/3gVmi4r

Дослідження довгострокового впливу систем для нагрівання тютюну на здоров’я людини ще тривають. Однак міжнародні організації охорони здоров’я наголошують, що безпечного куріння не існує, і рекомендують заборонити рекламу електронних пристроїв та їх куріння в громадських місцях.

Саме ці норми є в законопроєкті № 4358, що очікує на друге читання у Верховній раді. #БезпечногоКурінняНеІснує

#Голосуй4358

#Підтримую4358

Пост -2