Городнянська міська рада
Новини

      6 травня у Городні відбувалось справжнє спортивне свято. Головною його подією став марафон «Наближаємо перемогу», присвячений Дню піхоти, тому й провели його городнянські спортсмени й активісти спільно із військовими, які нині стоять на сторожі Чернігівщини.

     Святковий марафон розпочався ранковим забігом наших піхотинців. Окрім бігу у мальовничому парку, піхотинці влаштували змагання з перетягування канату.

    Вже опівдні естафету від військових підхопили цивільні учасники забігу на міському стадіоні. Вздовж бігових доріжок організатори встановили вказівні знаки міст, які трапляються дорогою з Городні до Севастополя. Таким чином марафонці здійснили уявну подорож через всю Україну з півночі на південь, декларуючи єдність українського народу й неподільність території нашої країни.

     У забігу на стадіоні взяли участь більше двохсот бігунів. Кожен з учасників пробіг кілька кілометрів, а коли організатори підсумували загальний кілометраж всіх учасників, то виявилося, що всі разом подолали більше 1200 кілометрів – тобто відстань від Городні до Криму. Найвитривалішою бігункою марафону виявилася юна спортсменка Марія Скрипко, яка набігала найбільше кіл на стадіоні.

     Почесними гостями й учасниками спортивного свята стали майстри спорту міжнародного класу – перша заступниця голови обласної ради й голова відділення Національного олімпійського комітету в Чернігівській області Ніна Лемеш й чемпіон світу з боксу Дмитро Митрофанов. Вони взяли участь у забігу й долучилися до нагородження військових – призерів та переможців регіональних та обласних спортивних змагань. Нагороди також отримали – бронзова призерка чемпіонату України з боксу Дар’я Шарудило та її тренер Максим Добродєєв. Олімпійці провели з  вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи олімпійську розминку й влаштували «веселі старти» для всіх бажаючих дітей.

     Урочисту частину свята супроводжував невеличкий концерт. Виступи місцевих аматорів й танцювальних колективів міського будинку культури додали настрою присутнім й підбадьорили тих, хто встиг втомитися.

     Також команди військових, вихованців спортшколи й імпровізовані любительські зіграли ряд товариських матчів з волейболу та футболу. У святковій першості з футболу перемогли піхотинці, на волейбольному ж майданчику виграли цивільні спорстмени. Усіх, кому необхідно було відновити сили, військові кухарі нагодували смачними кашами зі справжньої польової кухні.

     Свято ще раз показало: український народ і армія – ЄДИНІ!