Городнянська міська рада
Новини

6 червня 2024 року керівництво громади зустрічалось із жителями села Конотоп.

З людьми спілкувались міський голова Андрій Богдан , секретар міської ради Світлана Більська та начальник відділу житлово-комунального господарства Курта Віктор Іванович . 

Незважаючи на всі складнощі та виклики сьогодення село живе. Але в селі існує й ряд труднощів , які хвилюють жителів громади. Найбільшою проблемою постало руйнування моста, який за останні роки ремонтують вже втретє. Причиною цього є підрив моста агресором та щорічні природні катаклізми. Міський голова побував на проблемній ділянці та побачив обсяг руйнувань, який стався в результаті підняття рівня води навесні та пообіцяв допомогти матеріалом, щоб відновити міст. Адже він вкрай необхідний жителям , для того щоб обробляти свої паї та ганяти  худобу на пасовище.

Порушувалось і питання щодо спилювання аварійних дерев, які можуть завдати шкоди не лише будинкам жителів , а ще й лінії електропередачі. Попри це , в селі ще є й електричні стовпи, які потребують заміни. Міський голова пообіцяв, що міська рада посприяє вирішенню даних питань.

Звучало й традиційне питання доріг, але відповідь одна : до закінчення війни кардинальні ремонтні роботи на дорогах проводиться не будуть, лише грейдерування та підсипка у нагальних випадках.

Люди звертались до міського голови й з іншими індивідуальними питаннями. Але всі  з розумінням поставились до вирішення проблем, адже єдиним бажанням залишається закінчення війни.

Після зустрічі міський голова відвідав Конотопську бібліотеку-філію, яка є чудовим прикладом роботи з дітьми. Так як садочка у селі немає, а діткам треба десь навчатись й проводити свій вільний час, бібліотека стала місцем щасливого дитинства малечі. А завідуюча бібліотекою Наталія Магула показала прекрасний приклад ,якою повинна бути сучасна бібліотека.