Городнянська міська рада
Оголошення

                                            ШАНОВНІ ГОРОДНЯНЦІ!

     Звертаємось до вас з пропозицією висловити свою думку в коментарях для прийняття найбільш оптимального рішення в наступному питанні.

    Вже певний час жителі й гості Городні ратують за необхідність встановлення у місті громадської модульної вбиральні сучасного типу, з підключенням її до комунікацій – водогону, каналізації та освітлення. Враховуючи актуальність даного запиту, відділ житлово-комунального господарства Городнянської міської ради в рамках виконання програми соціально-економічного розвитку придбав таку модульну вбиральню і тепер треба її встановити.

    Після вивчення всіх можливих точок встановлення (в першу чергу треба, щоб це місце мало можливість підключення до водогону і центральної каналізації, а також було розташоване в зручному для всіх місці, де найбільш масова присутність людей), наші фахівці пропонують на вибір дві такі точки: біля магазину АТБ, між супермаркетом і кав’ярнею або біля кафе «Вікторія», де нині знаходиться звичайна громадська вбиральня.

     Нам би хотілося почути думки мешканців міста, щоб зрозуміти який варіант їх більше влаштовує.  Висловлюйте свою думку в коментарях і рішення буде прийнято з урахуванням думки більшості.