Городнянська міська рада
Новини

    Сьогодні Україна відзначає день вишиванки. Це порівняно молоде свято – започатковане воно було у 2006 році. Але воно припало до душі й дуже швидко стало популярним. В умовах, коли росія розпочала кровопролитну війну й зазіхнула на найдорожче – волю, свободу, самобутність українського народу і його право себе ідентифікувати як окрему, сильну, волелюбну й мужню націю, День вишиванки набув особливого значення.

      Хоча ніхто й ні від кого не вимагає у цей день вбиратися саме у вишиванку, сьогодні села Городнянщини й саме місто квітнуть різнобарв’ям вишитих сорочок. Соцмережі насичені фото городнянців, які з гордістю демонструють свої вишиванки. У багатьох установах, закладах, магазинах працівники зустрічають клієнтів теж у національному вбранні.

      Дивись, окупанте: Городнянщина – це Україна! То наш свідомий вибір, продиктований серцем і душею. І ніяк інакше. Тобі нас не зламати і нашу волю не придушити. А за кров, сльози й біль українського народу ти заплатиш. Сповна.

     З Днем вишиванки, городнянці! З Днем вишиванки, Україно! Твій народ – єдиний, його доля сплетена з різнокольорових ниток у візерунок вишиванки. І ніякому супостату цього не змінити.

 

Фото сьогоднішні з установ і закладів та з соцмереж.